Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili (angliski Cookies). Ja piekrītat, nospiediet pogu „Piekrītu” vai sērfojiet tālāk. Detalizētāku informāciju par izmantojamajiem sīkfailiem un to, kā atteikties no savas piekrišanas, varat atrast šeit.

Pakalpojumi

Reklāmas raidījumi āra ekrānos

Pašlaik „2go“ tīklam ir āra ekrāni Lietuvas un Latvijas pilsētās. Visi ir uzstādīti visnoslogotākajās pilsētas ielās un blakus populārākajiem objektiem. Ekrānus varat izvēlēties atbilstoši pilsētai vai apkārt esošiem objektiem, kas iespējams, piesaistīs Jūsu mērķa klientus.

LED ekrānu noma

LED ekrānu noma pasākumiem un sporta sacensībām – tā ir vēl viena iespēja reklamēt savas preces vai pakalpojumus un vienlaikus prezentēt sponsoru reklāmu pasākuma laikā. Dažādi pasākumi un sporta sacensības piesaista lielu cilvēku skaitu, kā rezultātā jūsu ziņojumu var redzēt potenciālie klienti.

LED ekrānu pārdošana

Domājat iegādāties LED ekrānu? Nezināt, ar ko sākt? Nav nepieciešamo zināšanu, izvēloties Jums piemērotākos produktus? Mēs labprāt Jums palīdzēsim un atbildēsim uz visiem jautājumiem! Atradīsim Jums piemērotākos risinājumu un palīdzēsim tos īstenot.

Reklāmas kampaņu plānošana

Nolūkā sasniegt efektīvus reklāmas rezultātus, ieteicams, lai uzņēmuma izmantotā reklāma būtu vienāda visos izplatītājkanālos un palīdzētu lietotājiem atpazīt zīmolu un reklāmas ziņojumu, lai kur viņš arī to redzētu. Cieši sadarbojoties ar klientu, palīdzam plānot reklāmas kampaņas.

Reklāmas klipu izveide

Reklāmas klipa izveide ietver klipa galvenā ziņojuma un idejas attīstību, scenārija plānošanu, vizuālo materiālu meklēšanu vai sagatavošanu, kadrējuma sagatavošanu, klipa animēšanu un tml. Reklāmas kampaņas veiksme lielā mērā ir atkarīga no reklāmas klipa kvalitātes, tāpēc tas ir viens no svarīgākajiem veiksmīgas reklāmas elementiem.

Reklāmas klipu pielāgošana

„2go“ izveidoti reklāmas klipi ir piemēroti daudziem Lietuvā esošiem āra ekrāniem, pielāgojam tos ātri un vienkārši. Jūsu atsūtīta klipa pielāgošana būs atkarīga no video reklāmas izšķirtspējas proporciju (garuma un augstuma attiecības) atbilstības āra ekrāna proporcijām. Ja klipa proporcijas ir nestandarta, tad varam piedāvāt dažādus pielāgošanas variantus.

Reklāmas kampaņu pētījumi

Pēc Jūsu izvēles, „2go“ var veikt reklāmas ietekmes pētījumus. Pētījumi tiek veikti, iesaistot profesionālos speciālistus ar daudzu gadu pieredzi, tāpēc pētījumu rezultāti var liecināt par reklāmas kampaņas lietderību. Ieteicam veikt pētījumus, plānojot lielas reklāmas kampaņas.

LED ekrānu izvēle, uzstādīšana, kopšana

Vēlaties uzstādīt LED ekrānu? Mēs esam gatavi palīdzēt Jums visos jautājumos, kas saistīti ar iekštelpu vai āra ekrānu pārdošanu, uzstādīšanu un apkalpošanu. Mums ir daudzu gadu pieredze darbā ar dažāda veida reklāmas ekrāniem, tāpēc varam sniegt profesionālus padomus, izvēloties Jums piemērotākus risinājumus.

Klienti

Klienti

Medicīnas informācijas centras
Roberta

Laipnība, operativitāte, atsaucīgums pret vajadzībām un padomi.
„Medicīnas informācijas centras“ vārdā pateicamies profesionālajai „2go“ komandai!

Travel Union
Viktorija

Priecājamies par sadarbību, atbildīgu attieksmi pret klientu un viņa vajadzībām un lielisku komunikāciju.

„Rutana“, UAB
Direktors Ramūnas Ruzgys

Reklāmas klips izveidots ātri un profesionāli, dizainers uzreiz uztver klienta vēlmes. Kad sākam izmantot reklāmu ekrānā, nekavējoties sajūtām jaunu klientu rašanos un esošu klientu ieinteresēšanos par reklāmā attēlotām precēm vai pakalpojumiem. Ja tiek pasludināta kāda akcija – noteikti pieaug akcijas preces pārdošana. Uzskatu, ka ekrāna reklāma ir ļoti efektīva, īpaši gadījumā, ja ekrāns atrodas blakus tavai tirdzniecības vietai, un tu vēlies, lai klienti tevi sasniegti ātri un ērti. Lieliska „2go“ pārdošanas un reklāmas komanda (īpaši Elena) profesionāli risina visus ar sadarbību saistītus jautājumus, ņem vērā klienta lojalitāti un nodrošina ar labu sadarbību.

Lai Jums veicas.

 

 

Uzrakstīt atsauksmi

Āra ekrānu tīkls – „2go“
Vai reklāma ekrānos ir efektīva?

VIP vietas pilsētās

Visi „2go“ ekrāni uzstādīti visnoslogotākajos ielu krustojumos, kur pastāv liela automobiļu plūsma. Ekrānu lokācijas tika izvēlētas, ņemot vērā blakus esošus pievilces objektus – lielākos tirdzniecības centrus, degvielas uzpildes stacijas, restorānus, kafejnīcas, kinoteātrus un tml.

Ekrānu izmērs, izšķirtspēja

Daļai no „2go“ ekrāniem piemīt liela izšķirtspēja 1152 x 576 pikseļi, pārējiem – 720 x 360 pikseļi. Tas ir pietiekams pikseļu skaits, lai vizuālo materiālu būtu iespējams redzēt kvalitatīvi, saglabātu attēloto objektu kontrastu. Pieejami ekrānu izmēri ir no 6,5 x 4 m, 8 x 4 m un pat līdz 14,5 x 8,5 m.

Elastīga cenu noteikšana

Dinamiskās reklāmas cenas ir atkarīgas no LED ekrāna atrašanās vietas un reklāmas intensitātes. Ņemot vērā reklāmas apjomu un klientu lojalitāti, piemērojam atbilstošas atlaides. Lielākiem pasūtījumiem tiek piemērotas labākas raidījumu cenas.

Nodrošināta redzamība

Cilvēku mobilitātei pieaugot, dinamisko reklāmu pamana arvien lielāks iedzīvotāju skaits, braucot pa lielajiem krustojumiem, apstājoties pie luksofora vai garām ejot. Āra LED ekrāni uzstādīti attiecīgajā augstumā, lai nokļūtu cilvēku redzamības lokā, tie ir spilgti un pievilcīgi.

Liels kontaktu skaits

„2go“ āra ekrānus katru dienu redz liels skaits pilsētu iedzīvotāju un to viešu, braucot uz darbu, izglītības iestādēm, veikaliem, atpūtas zonām un tml. Ekrāni vidēji tiek novēroti 400.000 – 450.000 reizes nedēļā. Šāds kontaktu skaits nodrošinās Jūsu reklāmas redzamību.

Videoreklāma

Mediju displejos tiek attēlota reklāma ir līdzīga reklāmai televīzijā vai internetā. Mūsu acis un uzmanība ir pieradusi vērot mainīgus attēlus dažādos ekrānos, tāpēc āra mediju displeji ir pamanāmāki nekā statiskā reklāma. Turklāt, atšķirībā no interneta vai televīzijas reklāmas nav nekādu pārtraukumu, piemēram, reklāmu bloķēšanas vai pārslēgšanās.

Pētījumi

2015.g. The Nielsen Company pētījumi liecina, ka iedzīvotāju uzticība āra reklāmai, tostarp reklāmas stendiem un āra ekrāniem, ir lielāka nekā reklāmai sociālajos tīklos un internetā. Tomēr jānorāda, ka lauksaimniecības ekrāniem tiek pievērsta 400% lielāka uzmanība nekā stacionāriem āra stendiem.

Auditorija

Auditorijas loks ir diezgan plašs, vidējais vecums ir no 15 līdz 65 gadiem un vairāk, tādējādi iespējams sasniegt lielāku patērētāju uzmanību. Reklāmu visaktīvāk pamana un uz to reaģē iedzīvotāji 15-49 gadu vecumā. Reklāma mediju ekrānos ir īpaši efektīva nolūkā prezentēt jaunu produktu vai pakalpojumu pēc iespējas lielākai auditorijai un piesaistīt pastāvīgu lietotāju loku.

Ātra reklāmas maiņa

Uzņēmums, kas ir izstrādājusi jaunu produktu, vēlas pasludināt par jaunu pakalpojumu vai atjaunotu preces iepakojumu, var nekavējoties informēt klientu – pirms vai pēc produkta ieviešanas tirgū. Tieši āra ekrānos var ļoti ātri palaist vai nomainīt reklāmu, kā arī nekavējoties sasniegt lielāku auditoriju galvenajās pilsētās.

„2go“ atbalsta

„2go“ neaizmirst galveno – sociālo dzīvi un savstarpējās attiecības.
„2go“ veicina aktīvo dzīvesveidu, veselīgu dzīvesveidu un pilsoniskumu.
Novērtējot un atbalstot sportu, mākslu, kultūru, labdarības organizācijas utt., mēs cenšamies sniegt nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībai nozīmīgās lietās.
Drosmīgi raugoties nākotnē, mēs nepaliekam vienaldzīgi un sniedzam ieguldījumu dažādās skaistās sabiedriskās kustībās un idejās.
 

Vairāk

„2go“ rūpējas par ekoloģiju

Rūpējamies par savām mājām – dabu!

Ir labi zināms, ka antropoloģiska cilvēka darbība negatīvi ietekmē klimata pārmaiņas. Ar šīs problēmas apkarošanu saskaras ne tikai valstis, uzņēmumi, bet arī katrs atsevišķi. Mēs varam izvēlēties preces, kuru ražošana, iepakošana un transportēšana rada mazāku ietekmi uz atmosfēru un ūdeni. Ne tikai preču ražošana, bet arī pakalpojumu sniegšana var būt atbildīga. Ja Jūsu uzņēmumam rūp klimata pārmaiņu novēršana, izvēlējaties atjaunojamo enerģiju izmantojošos reklāmas izplatīšanas līdzekļus.

Daļa no „2go“ tīklā esošiem ekrāniem izmanto atjaunojamo enerģiju. Tie ir pirmie LED āra ekrāni Lietuvā, kas ir aprīkoti ar moderniem saules kolektoriem, kas nodrošina enerģiju tieši no saules kolektoriem, kas izvietoti virs vai zem ekrāna.

 

Pašlaik ekrānos uzstādītajos saules kolektoros saražotās enerģijas daļēji pietiek ekrānu pārraidīšanai, bet nepieciešamības gadījumā, ja pietrūks elektroenerģijas, esam gatavi nodrošināt enerģijas piegādi no citiem enerģijas avotiem. . Tajā pašā laikā tā ir mūsu priekšrocība konkurences vidē, jo saviem klientiem varam piedāvāt videi draudzīgus līdzekļus.

„2go“ rūpējas par dzīvās dabas saglabāšanu, nebojājot jutīgas dzīvnieku ekosistēmas, atbildīgi izvērtējot to ietekmi uz klimata pārmaiņām un nodrošinot cilvēku veselībai drošu vidi. Mēs ceram, ka arī jūs varat aktīvi dot savu ieguldījumu klimata pārmaiņu novēršanā, izvēloties pakalpojumus, kas mazāk piesārņo dabu.

„2go“ reklamos ekranuose tinklui svarbi ekologija